środa, 13 marca 2013

Photos + CFW

                             166 cm, łagodne, dziewczęce rysy (a nawet dziecięce...), ulubione obuwie: trampki, baletki, ulubione ciuchy: wygodne, figura: jako taka, z przewagą na "czas się za siebie wziąć" - o tak, to raczej nie jest opis "materiału a modelkę". Dlatego na pewno nigdy nie znajdę się na okładce hmm niczego, ani nie wezmę udziału w żadnej profesjonalnej sesji magazynowej, nie zobaczycie też mojej twarzy na jakimkolwiek bilbordzie, ani nie będę się do Was uśmiechała z żadnego plakatu...Mimo to, czasami zdarza mi się wcielić w rolę osoby pozującej przed obiektywem. Kiedyś bardziej się w to angażowałam, teraz jest to dla mnie oderwanie się od rzeczywistości, miłe spędzenie czasu i frajda z realizowania jakiejś wcześniej zamierzonej wizji.
                              Tym razem spotkałam się z moim ulubionym fotografem Stasiem, który ma wyjątkowe oko do łapania emocji, kobiecości, delikatności i zamykania ich w ramach swoich zdjęć.... Klimat forografii jest zazwyczaj domowy, naturalny, nieprzerysowany.... W jego zdjęciach ukryty jest spokój :)

Zresztą oceńcie sami:

 I jeszcze dwa portrety:
 i co o tym myślicie?? :)

Przy okazji chciałabym Was zaprosić na Cracow Fashion Week 2013, który rozpoczyna się już 16 marca! Jest to wspaniała impreza która gromadzi miłośników mody, zapewniając wszystkim niesamowite wrażenia. Organizatorzy zaplanowali wspaniałe wydarzenia m.in: absolwenci Szkoły Artystycznego Ubioru zaprezentują nam swoje kolekcję, znane osobowości ze świata mody wygłoszą swoje wykłady, odbędzie się również wystawa fotografii oraz warsztaty (makijażu, DIY, fotografii, pielęgnacji włosów i biżuterii recyklingowej) - dokładny plan CFW znajdziecie tutaj. Jest to wspaniała okazja, żeby znaleźć się blisko mody i dowiedzieć się o niej nieco więcej.
ZAPRASZAM! :)
 I jeszcze na poprawę humoru zdjęcie małego chochlika :)

12 komentarzy:

 1. Bardzo ładne artystyczne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie fotograf ma talent. Piękne zdjęcia. ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są piękne, takie subtelne, kobiece!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona tymi zdjęciami i Twoimi wielkimi oczami! Wyglądasz niesamowicie pięknie, kobieco i wcale nie dziecinnie! JESTEM TOBĄ OCZAROWANA!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia :)
  Twój opis idealnie tutaj pasuje.
  Szczególnie spodobało mi się pierwsze, trzecie i przedostatnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne zdjęcia, mają niesamowity klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak sobie myślę...Że jesteś świetnym przykładem że nie trzeba być modelką, mieć świetnego ciała, by poczuć zdjęcia:) By się po prostu na nich podobać. Czasami wystarczą chęci i serce do pracy :) I może ewentualnie dobra osóbka która będzie potrafiła to wykorzystać :)

  Tajemniczy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteś naturalnie piękna Aniu ! Tak piękne mogą być tylko naturalne brunetki !

  OdpowiedzUsuń